Tenisz tipp: McDonald - Schwartzman

Tenisz tipp: McDonald – Schwartzman

Tenisz tipp a McDonald – Schwartzman mérkőzésre! FH: 07.31. 22:00 Tét: bankroll 1%-a.

FAQ: ffi Tenisz, Washington – kemény. Ez a határ csak online fogadóirodákban elérhető, papír alapon (tippmix) a játékok száma: több, mint 20,5 opciót ajánljuk. (12913 – V)

McDonald (55.) hazai pályán extra motivált lesz és bizonyíthatja, hogy képes akár legyőzni is keménypályán Schwartzman-t (97.), akinek nincs olyan jó szezonja. Egymás elleni mérlegük 2-0 Diego javára, viszont ez salakos és füves borításon. McDonald elég jól szerepelt idén már kemény borításon, pl. Delray Beachen elődöntőt, Acapulcóban pedig negyeddöntőt játszott, de az Ausztrál Openen Nakashimát és Nadalt is sikerült legyőznie. Schwartzman számára nem a legidálisabb borítás a keménypálya, viszont mivel McDonald formája kérdéses jelenleg (kétszer esett ki az első fordulóban legutóbbi tornáin, füves borításon) így nem merném a győzelmét megrizikóztatni, inkább rámegyek az overre, akár ha két szettes is a mérkőzés, egy 6:4 6:4-es eredmény már bőven elegendő, hogy zöldüljön a tippünk.

TIPP: Összesített játékok száma: 19,5 felett @ 1,50