Catanzaro – Modena

11.04. 14:00 Tét: bankroll 2%-a.

FAQ: Labdarúgás, olasz bajnokság – Serie B. A tipp értelmezése, hogy (DNB = draw no bet) nincs fogadás döntetlenre opcióval játsszuk meg a hazai csapatot. A tipp akkor nyertes, ha a mérkőzést a Catanzaro nyeri, döntetlen esetén pedig a tét visszajár!

Indoklás: akik követnek minket már régóta, tudják, hogy a Catanzaróval mennyit nyertünk még előző szezon kezdetén, mikor még a bukik sem nagyon tudták, hogy mekkora célt tűztek ki maguk elé és milyen szponzorok szálltak be a csapatba a harmadik vonalnál. Bár, most inkább egy erős középmezőny a keret minősége, mégis remek összhang és eredménysor párosul a csapat neve mellett. Főleg otthoni szerepkiosztásban. Ma pedig ráléphetnek majd újra a gázra úgy, ahogy eddig, hiszen a 18(!) lőtt góljukat nem a szél hordta össze. A második vonal második legeredményesebb csapatáról beszélünk. Ellenfelük pedig az a Modena lesz, akik inkább masszív szerepkiosztásban játszanak, jól mutatja ezt a mindössze elért 11(!) góljuk is..  5 védő, 3 szűrővel azoknál a momentumoknál, mikor felépített támadást kell védekezniük. Ez egyértelmű felfogás a 46 éves olasz szakember, Paolo Bianco részéről. Ám, ma jó nagy bajban lesznek. Ennek pedig az az oka, hogy sérülés miatt Gagno (első számú kapus – 10/0), Cauz (védő – 6/0), Gargiulo (középpályás – 4/0), Gerli (középpályás – 11/0), Strizzolo (legjobb csatár – 10/3) és Falcinelli (második legjobb csatár – 9/2) ki fogja hagyni a mai találkozót! Így pedig most a tipikus kontráikban sem lehetnek majd annyira veszélyesek minőségben.. Gagno is fontos hiányzó lesz, így az az Andrea Seculin lesz a kapus, aki mindössze a Serie C-ben lehetett „meghatározó” játékos, utána pedig hosszú hónapokat csak padozott.. 47 percet kapott a Venezia ellen, mert Gagno-t le kellett hozni, akkor egy 0-0-ás félidői beállását követően 3(!) gólt nyelt be 5.8-as(!!!) pontozással, majd legutóbb a Ternana csak egy gólt szerzett ellene, a 6.5-ös pontozás nem túl meggyőző.. Több sebből vérzik ma a Modena.. Tippem: 2-1