Stoke City – Rotherham H 1,65

08.05. 16:00 Tét: bankroll 1%-a.

FAQ: Labdarúgás, angol bajnokság – Championship.

Indoklás: tavaly is gyenge csapat volt a Rotherham, azonban a csapat valami miatt úgy is tudott működni és eredményeket elérni, hogy közben a pályán szinte kivétel nélkül minden meccsen totálisan lefocizták őket. 15-25 lövések viszont nem voltak elegek az ellenfeleiknek sokszor, például a mai ellenfelüknek sem, akik tavaly otthon 1-0-ára kikaptak, de közben 29(!) alkalommal próbálkoztak bevenni a Rotherham kapuját.. Most viszont más tészta lesz a meccs. A Rotherham sok játékosát elveszítette a szünet alatt! Gondolok itt az 5 legjobb gólszerzőből kapásból háromraOgbene (első: 8 góllal),  Conor Washington (második: 5 góllal) és Richard Wood (negyedik: 4 góllal). És ez nem csak a gólokra, hanem az asszisztokra is kiterjed, révén, hogy Barlaser (első: 7 assziszt), Ogbene (4 assziszt) is idetartozik.. Mellettük QuinaTariqe Fosu és Brooke Norton is komoly veszteséget jelent. Igazolni pedig nem tudott a Rotherham a pénzügyi nehézségei miatt. Ellentétben a Stoke Cityvel, akik komoly felvásárlást csináltak a nyár alatt.. Több játékost igazoltak, és a fontosabbak java részét is megtudták tartani. Sőt, az is könnyíti a tippünk, hogy a vendégektől ma Lindsay (középpályás – 36/2), Shane Ferguson (középpályás – 32/3) és Tom Eaves (csatár) sérülés miatt nem lesz bevethető! Sőt, Grant Hall (védő – 20/0) a tegnap esti nyilatkozatokból építkezve mára kérdőjeles státuszban van csak! Így a hazaiakat támogatom! Tippem: 2-0